WAAR?

Via deze pagina kan je inschrijven voor de voorbereidingsdagen en debriefings die UCOS organiseert in samenwerking met Artesis Plantijn Hogeschool Antwerpen, Arteveldehogeschool, Erasmushogeschool Brussel, Hogere Zeevaartschool, Hogeschool Gent, Howest, Karel de Grote Hogeschool, LUCA School of Arts, KU Leuven, Hogeschool PXL, Thomas More Hogeschool, Universiteit Antwerpen, Universiteit Gent, UHasselt, VIVES, Vrije Universiteit Brussel.

Wanneer?

Hieronder vind je de kalender met de voorbereidingsdagen en debriefings van dit academiejaar. Studenten van elke deelnemende instelling kunnen vrij kiezen op welke datum en locatie ze de vorming volgen. Een student van VUB kan bijvoorbeeld inschrijven op een vorming die plaatsvindt aan de HoGent, of omgekeerd. Er is een maximum van 25 deelnemers.

De vorming vindt steeds plaats van 09u30 tot 16u30.

BELANGRIJK: mocht je verhinderd zijn, schrijf je uit via deze pagina. Indien minder dan 48 uur op voorhand, gelieve ook sebastian.vanhoeck@ucos.be te verwittigen, zo niet kan je onderwijsinstelling je afwezigheid aanrekenen.

Voor alle verdere vragen consulteer je best eerst de FAQ. Indien je vraag hier niet wordt beantwoord, contacteer dan sebastian.vanhoeck@ucos.be.

Kalender academiejaar 2018-2019 – Tweede semester

  • Voorbereidingsdag Gent
    Dinsdag 5 Februari
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen
    Artevelde Hogeschool, Campus Brusselsepoort, Brusselsepoortstraat 93, lokaal 104 & 105
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Brussel
    Maandag 11 Februari
    Enkel voor studenten vroedkunde EhB
    Erasmushogeschool Brussel, Campus Jette, Laarbeeklaan 121,1090 Jette, lokaal 5011
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Brussel
    Zaterdag 16 Maart
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen.
    Vrije Universiteit Brussel, Campus Etterbeek, Vesalius College, Pleinlaan 5, lokaal 1.1
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Leuven
    Zaterdag 23 Maart
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen
    Universiteit Leuven, Huis Bethlehem, Schapenstraat 34, Lokaal 00.09 – hal; Lokaal M00.A1 – Dijlezaal
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Brussel
    Zaterdag 30 Maart
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen.
    Sint Lukas, Campus Brussel, Paleizenstraat 70, 1030, lokaal A2.01
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Leuven
    Zaterdag 6 April
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen
    Universiteit Leuven, Huis Bethlehem, Schapenstraat 34, Lokaal 00.09 – hal
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Gent
    Dinsdag 9 April
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen
    UGent, Vredeshuis, Sint-Margrietstraat 9, 9000 Gent.
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Gent
    Donderdag 18 April
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen
    UGent, Vredeshuis, Sint-Margrietstraat 9, 9000 Gent.
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Gent
    Donderdag 25 April
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen
    Hogeschool Gent, Campus Mercator, Gebouw C, Nonnemeersstraat 19, lokaal C2.047
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Geel
    Zaterdag 27 April
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen.
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Antwerpen
    Zaterdag 27 April
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen.
    Universiteit Antwerpen, Stadscampus, Prinsstraat 13, lokaal A205
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Leuven
    Zaterdag 4 Mei
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen
    Universiteit Leuven, Huis Bethlehem, Schapenstraat 34, Lokaal M00.A1 – Dijlezaal
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Hasselt
    Zaterdag 11 Mei
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen
    Universiteit Hasselt, Hostel H, spoorwegstraat 80, 3500 Hasselt
    09:30 – 16:30
  • Voorbereidingsdag Antwerpen
    Zaterdag 18 Mei
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen.
    Thomas More Antwerpen, Campus National, Kronenburgstraat 62, lokaal NAT.66.0.1
    09:30 – 16:30
  • Preparation Day Mechelen
    Saturday 25 May
    English session! For all departing students.
    Thomas More Mechelen, Campus Kruidtuin, Lange Ridderstraat 44, 2800 Mechelen, lokaal K.005
    09:30 – 16:30
  • Debriefing UHasselt/PXL
    Maandag 27 Mei
    Enkel voor studenten UHasselt/PXL Hogeschool
    PXL Elfde Liniestraat 23,  3500 Hasselt, PXL-Congress/Gebouw D, Zaal Pierre Cox
    17:00 – 19:00
  • Voorbereidingsdag Gent
    Zaterdag 25 Mei
    Voor alle studenten uit deelnemende instellingen
    UGent, Vredeshuis, Sint-Margrietstraat 9, 9000 Gent.
    09:30 – 16:30
  • Debriefing HoGent (VOLZET)
    Donderdag 6 Juni
    Enkel voor studenten Hogeschool Gent.
    Hogeschool Gent, Campus Schoonmeersen, Valentin Vaerwyckweg, Lokaal GSCHB.3.014
    15:30 – 18:00
  • Debriefing UHasselt/PXL
    Dinsdag 25 Juni
    Enkel voor studenten UHasselt/PXL Hogeschool
    PXL Elfde Liniestraat 23,  3500 Hasselt, PXL-Congress/Gebouw D, Zaal Pierre Cox
    17:00 – 19:00
  • Voorbereidingsdag Kortrijk
    Woensdag 26 Juni
    Enkel voor studenten VIVES Gezondheidszorg
    VIVES, Campus Kortrijk, Doorniksesteenweg 145, 8500 Kortrijk, lokaal 0.13
    09:30 – 16:30
  • Debriefing UHasselt/PXL
    Maandag 23 September
    Enkel voor studenten UHasselt/PXL Hogeschool
    PXL Elfde Liniestraat 23,  3500 Hasselt, PXL-Congress/Gebouw D, Zaal Pierre Cox
    17:00 – 19:00

Kalender academiejaar 2019-2020- Komt online Augustus 2019